Dahua 22" LM22-B201S monitor
  • Gyártó: Dahua
  • Cikkszám: LM22-B201S
  • Elérhető: Raktáron
  • Garancia: 2 év
Kapcsolodó termék(ek)
LG 21,45" 22MR410-B monitor
LG 21,45" 22MR410-B monitor
Kijelző: 21,45" VA mattFelbontás: 1920x1080Képarány: 16:9Fényerő: 250 cd/m2Kontraszt: 3000:1Betekintési szög: 178° / 178°Válaszidő: 5msCsatlakozó(k): D-Sub, HDMIAMD Freesync 100Hz