Dahua 24" LM24-B201S monitor
  • Gyártó: Dahua
  • Cikkszám: LM24-B201S
  • Elérhető: Kifutó
  • Garancia: 2 év
Kapcsolodó termék(ek)
Benq 23,8" EX240N monitor
Benq 23,8" EX240N monitor
Kijelző: 23,8" LED VAFelbontás: 1920x1080 165HzKéparány: 16:9Fényerő: 250 cd/m2Kontraszt: 3000:1Betekintési szög: 178° / 178°Válaszidő: 5 msCsatlakozó(k): HDMI v2.0, DPAlap szín: Fekete2 x 2,5W hangszóró