Chieftec 750W BDK-750FC táp BOX
  • Gyártó: Chieftec
  • Cikkszám: BDK-750FC
  • Elérhető: Raktáron
  • Garancia: 2 év
Kapcsolodó termék(ek)
Chieftec 500W APB-500B8 táp OEM
GigaByte GP-P550B 550W 80+ Bronze táp
Spire 600W Eagleforce SP-ATX-600W-80+ táp
Chieftec 650W GPS-650-A8 táp BOX
Approx 550W APP550 táp BOX
Approx 550W APP550 táp BOX
FSP Hyper Pro 550W táp OEM
FSP Hyper Pro 550W táp OEM
Formula FX-500 500W táp
Formula FX-500 500W táp